Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Do ostatniej kropli krwi 3

Zgodnie z przewidywaniami włodarze HBO nie pozostali ślepi na na wyniki oglądalności szóstego sezonu Czystej krwi, którego finałowy odcinek zgromadził przed telewizorami w Ameryce 4,12 mln widzów (finał 5. sezonu oglądało prawie o milion więcej). Stąd oficjalna decyzja o zakończeniu produkcji serialu na 7. sezonie.

W 6. sezonie zagrała Polka, Karolina Wydra

Przypomnijmy, że przez pięć pierwszych sezonów prowadzącym produkcję był Alan Ball, który od serialu ostatnio lekko się odsunął na rzecz Banshee. W niedawnych wypowiedziach szefowie stacji podkreślali, że są zadowoleni z odświeżenia tytułu, jakiego dokonał nowy showrunner, Brian Buckner.

Emisja ostatniego sezonu Czystej krwi odbędzie się w lecie 2014 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Agnieszka 2013-09-04

No i dobrze, że już kończą. Z sezonu na sezon serial jest coraz bardziej niedorzeczny. Najbardziej mnie irytuje w True Bloodzie, poza Paquin oczywiście to, że w każdym sezonie powciskają tych nic nie wnoszących wątków pobocznych. W tym sezonie np. Sam i ta jak jej tam, po co to było nie wiem; Alcide i wilkołaki również bezużyteczne, pomijając fakt, że byli niemiłosiernie irytujący. Już nie wspominając co ja myślę o całej tej idiotycznej historii z Warlowem.

Piotr Biernacki 2013-09-04

Pewnie faktycznie przestała mi przeszkadzać, ale to musi być zasługa smakowitych scen, w jakich wzięła udział :P A tak bardziej poważnie, to może już mnie tak nie irytuje, bo przede wszystkim rzadziej się pojawia na ekranie. Nie jest już protagonistką, wokół której skupia się cała akcja.

Marek Jacek 2013-09-04

Ona przestała ci przeszkadzać, bo mnie nadal drażni :) Wyjątkowo w szóstym sezonie.

Piotr Biernacki 2013-09-04

Też to samo mówię. Zresztą "Czysta krew" od samego początku jest takim serialem, gdzie nawet wady, momentami dosyć liczne, nie zabierają przyjemności z oglądania. Już nawet Anna Paquin mi tak nie przeszkadza jak w pierwszym sezonie. Nie wiem, czy to ona się zmieniła, czy mi po prostu przestała już przeszkadzać.

Sebastian Kn©l 2013-09-04

ja nie powiem, że dobra decyzja :(. Mimo, że każdy kolejny sezon to równia pochyła w dół, to serial dobrze się oglądało i czekałem na każdy odcinek. Można by było zakończyć motyw "wróżek" i efektów fantasy, powrócić do wampirów, rozwinąć kilka wątków, znów dodać grozy i brutalności i serial nadal by był na wysokim poziomie.

Proszę czekać…