Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Do ostatniej kropli krwi 3

Zgodnie z przewidywaniami włodarze HBO nie pozostali ślepi na na wyniki oglądalności szóstego sezonu Czystej krwi, którego finałowy odcinek zgromadził przed telewizorami w Ameryce 4,12 mln widzów (finał 5. sezonu oglądało prawie o milion więcej). Stąd oficjalna decyzja o zakończeniu produkcji serialu na 7. sezonie.

W 6. sezonie zagrała Polka, Karolina Wydra

Przypomnijmy, że przez pięć pierwszych sezonów prowadzącym produkcję był Alan Ball, który od serialu ostatnio lekko się odsunął na rzecz Banshee. W niedawnych wypowiedziach szefowie stacji podkreślali, że są zadowoleni z odświeżenia tytułu, jakiego dokonał nowy showrunner, Brian Buckner.

Emisja ostatniego sezonu Czystej krwi odbędzie się w lecie 2014 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

A_Biel 2013-09-04

No i dobrze, że już kończą. Z sezonu na sezon serial jest coraz bardziej niedorzeczny. Najbardziej mnie irytuje w True Bloodzie, poza Paquin oczywiście to, że w każdym sezonie powciskają tych nic nie wnoszących wątków pobocznych. W tym sezonie np. Sam i ta jak jej tam, po co to było nie wiem; Alcide i wilkołaki również bezużyteczne, pomijając fakt, że byli niemiłosiernie irytujący. Już nie wspominając co ja myślę o całej tej idiotycznej historii z Warlowem.

Beznickowy 2013-09-04

Pewnie faktycznie przestała mi przeszkadzać, ale to musi być zasługa smakowitych scen, w jakich wzięła udział :P A tak bardziej poważnie, to może już mnie tak nie irytuje, bo przede wszystkim rzadziej się pojawia na ekranie. Nie jest już protagonistką, wokół której skupia się cała akcja.

jacks 2013-09-04

Ona przestała ci przeszkadzać, bo mnie nadal drażni :) Wyjątkowo w szóstym sezonie.

Beznickowy 2013-09-04

Też to samo mówię. Zresztą "Czysta krew" od samego początku jest takim serialem, gdzie nawet wady, momentami dosyć liczne, nie zabierają przyjemności z oglądania. Już nawet Anna Paquin mi tak nie przeszkadza jak w pierwszym sezonie. Nie wiem, czy to ona się zmieniła, czy mi po prostu przestała już przeszkadzać.

ferhin2 2013-09-04

ja nie powiem, że dobra decyzja :(. Mimo, że każdy kolejny sezon to równia pochyła w dół, to serial dobrze się oglądało i czekałem na każdy odcinek. Można by było zakończyć motyw "wróżek" i efektów fantasy, powrócić do wampirów, rozwinąć kilka wątków, znów dodać grozy i brutalności i serial nadal by był na wysokim poziomie.

Proszę czekać…