Dwa zdjęcia z Foxcatcher

Steve Carell w filmie FOXCATCHER (2013)

W sieci opublikowano nowe zdjęcie przedstawiające ucharakteryzowanego Steve'a Carella, Channinga Tatuma i Marka Ruffalo z nowego filmu reżysera Capote i Moneyball, Bennetta Millera.

Film nowi tytuł Foxcatcher i opowie o autentycznych wydarzeniach z roku 1996. John du Pont (Steve Carell), który cierpiał na schizofrenię paranoidalną, zabił Davida Schultza (Mark Ruffalo), złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles w 1984 roku.

W obsadzie filmu znalazło się wiele znanych nazwisk, m.in.: Sienna Miller, Vanessa Redgrave i Anthony Michael Hall. Film jest wymieniany jako jeden z poważniejszych pretendentów w nadchodzący sezonie nagrodowym.

Polska premiera zaplanowana jest na 28 lutego 2014 roku. Dystrybucją zajmie się United International Pictures Sp z o.o..


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.