PLOTKA: Arnold Schwarzenegger ponownie u Camerona?

Arnold Schwarzenegger w filmie NA WŁASNĄ RĘKĘ (2002)

Latino Review podaje, że Arnold Schwarzenegger ma zagrać w filmie Avatar 2 w reżyserii Jamesa Camerona. Dwaj panowie spotkali się na planach filmów Terminator, Prawdziwe kłamstwa i Terminator 2: Dzień sądu. Jego rola określana jest jako "złego generała rasy ludzkiej", czyli wychodzi na to, że będzie to czarny charakter podobny do postaci granej w Avatarze przez Stephena Langa.

Premiera Avatara 2 była wielokrotnie opóźniana. Na dzień dzisiejszy jest zaplanowana na grudzień 2016 roku. Cameron planuje nakręcenie części drugiej, trzeciej i czwartej (która ma być prequelem filmu z 2009 roku) Avatara w 2014 roku. Sam Worthington i Zoe Saldana mają powrócić do swoich ról. Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver i Shane Salerno pomagają Cameronowi przy scenariuszach do filmów z tej serii.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.