Ben Affleck o angażu do roli Batmana

Ben Affleck w filmie TO THE WONDER (2012)

To chyba pierwszy raz kiedy Ben Affleck publicznie zabiera głos i ustosunkowuje się do angażu kontynuacji Człowieka ze stali, Batman vs. Superman. Zrobił to będąc w programie Late Night with Jimmy Fallon. Przypominamy, że aktorowi przypadła rola Mrocznego rycerza. Po tej decyzji pojawiło się wiele kontrowersji, a w sieci zrodziło się wiele dyskusji czy aktor podoła zadaniu.

Część rozmowy dotycząca Batmana rozpoczyna się około 1:46:

Batman vs. Superman ma zaplanowaną premierę na 17 lipca 2015 r. Henry Cavill, Amy Adams, Laurence Fishburne i Diane Lane powtórzą swoje role. Kierownikiem zdjęć jest Larry Fong, a reżyseruje po raz kolejny Zack Snyder. Za scenariusz odpowiedzialny jest David S. Goyer.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.