Bruce Campbell w Armii Ciemności 2? 4

Uczestnicy konwentu Wizard World w Nashville który odbył się w ten weekend, twierdzą, że Bruce Campbell potwierdził swój powrót do roli Asha w filmie Army of Darkness 2. Byłaby to czwarta część serii zapoczątkowanej przez horror Martwe zło z 1981 roku. Informacja rozgrzała do czerwoności fora internetowe, ale jak na razie brak oficjalnego potwierdzenia tej radosnej nowiny.

Bruce Campbell

Przypomnijmy, że ostatnio, przy okazji promocji wydania remake'u Martwego zła na nośniki domowe, Fede Alvarez zdradził dziennikarzom, że Sam Raimi wraz z bratem Ivanem Raimim jest w trakcie pisania scenariusza do kolejnych przygód Asha. Sprawa powróciła po raz pierwszy przy okazji promocji filmu Oz: Wielki i Potężny, gdzie na londyńskim spotkaniu z fanami, nieco przyciśnięty do muru Raimi zadeklarował powstanie czwartej odsłony serii.

Całkiem niedawno również Robert G. Tapert, zdradził plany kontynuacji pod szyldem filmu Armia ciemności który zdołał stworzyć sobie coś na kształt oddzielnej franczyzy. Śledząc przez lata wypowiedzi wszystkich zaangażowanych panów, można przypuszczać, że kolejna część podąży tropem zakończenia reżyserskiej wersji filmu.

Armia ciemności poniosła porażkę w amerykańskich kinach, przy budżecie 11 mln$ zarobiła 11.5 mln$, momentalnie jednak obrosła kultem podobnym do tego jakim cieszą się jej dwaj, bardziej kasowi poprzednicy. W ciągu następnych 20 lat Sam Raimi z niezależnego reżysera stał się jednym z najpotężniejszych ludzi współczesnego Hollywood, a temat sięgnięcia do buntowniczych korzeni powracał wielokrotnie. Najbardziej wiarygodną wydawała się informacja, że Raimi wraz ze wspomnianym bratem, Ivanem, pisze po jednej ze stron scenariusza w trakcie świątecznych i rodzinnych spotkań. Wydaje się, że do realizacji czwórki jeszcze nigdy nie było tak blisko jak teraz.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

bodek75

Planują na 2016 rok. Dziękuję. Nawet nie wiem czy dożyję.
No cóż wypada być twardym i czekać.
Powodzenia.

Quagmire

Bruce jest w całkiem niezłej formie, sądzę, że jeszcze da radę.

jacks

Nawet jak do tego dojdzie to szkoda, że o 20 lat za późno…

Proszę czekać…