Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

NewsFlash, poniedziałek 21.10 7

OBSADA I EKIPA

  • Michael Bay (I) został zaatakowany w Hongkongu podczas pierwszego dnia zdjęciowego do Transformers: Wiek zagłady. Niezadowoleni mieszkańcy rzucili w niego… klimatyzatorem! Inni odgrażali się, że jak będzie im przeszkadzał zaczną rzucać cegłami… Aby uspokoić tłum antyfanów do akcji wkroczyło 15 policjantów, którzy aresztowali łącznie cztery osoby (m.in. z zarzutami ataków na funkcjonariuszy). Poza tymi incydentami zdjęcia przebiegły sprawnie.
  • Olga Kurylenko wystąpi u boku Russella Crowe w jego reżyserskim debiucie – The Water Diviner. Będzie to historia z miejscem akcji podczas I wojny światowej, kiedy australijski farmer (Crowe) podróżuje do Istanbuły poszukując informacji o jego walczących synach. Wdaje się również w relację z turecką właścicielką hotelu, w którym się zatrzymuje (Kurylenko).
  • Nicole Kidman, Hugo Weaving i Guy Pearce wystąpią w australijskim dramacie pt. Strangerland. Film opowie o małżeństwie, którego nastoletnie dziecko zaginęło. Na stołku reżysera zasiądzie Kim Farrant.

NOWE PRODUKCJE

  • Nieoficjalnie mówi się, że Pixar rozpoczyna prace nad trzecią odsłoną serii Auta. Produkcja miałaby trafić do kin najwcześniej w 2016 roku.
  • Pojawiły się dwa oficjalne zdjęcia z filmu Szybcy i wściekli VII:

  • Ostatnio głośno zrobiło się o planowanym przez stację AMC spin-offie serialu The Walking Dead. Niewiele wiadomo o tym, w którą stronę pójdzie produkcja, jednak według twórcy serialu – Roberta Kirkmana – akcja miałaby mieć miejsce na… Księżycu! Ciekawe czy wypowiedź Kirkmana była tylko żartem czy faktycznie pomysł zostanie wprowadzony w życie.

NAJŚWIEŻSZE PLAKATY

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…