Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

NewsFlash, piątek 25.10 6

OBSADA I EKIPA

  • Ethan Hawke ponownie podejmie współpracę z reżyserem Andrew Niccolem, z którym współpracował na planie filmu Gattaca – Szok przyszłości i Pan życia i śmierci. Hawke zagra w niezatytułowanym jeszcze thrillerze pilota drona walczącego z Talibami, a po pracy prowadzącego normalne rodzinne życie na przedmieściach. Jego bohater zaczyna jednak kwestionować zasadność swojej misji.
  • Prawdopodobnie w rolę Ant-Mana wcieli się jednak Paul Rudd, o którym od jakiegoś czasu krążą już plotki po sieci. Dodatkowo pojawiła się wiadomość, że w produkcji zobaczymy również Rashidę Jones, która miałaby się wcielić w Janet van Dyne znaną również jako Wasp. Aktorzy wystąpili już wcześniej wspólnie m.in. w Stary, kocham cię i Nasz brat idiota.
  • Tom Cruise i reżyser Joseph Kosinski (Niepamięć) ponownie połączą siły na planie filmu Go Like Hell. Będzie to nowa produkcja studia 20th Century Fox i opowie o walce pomiędzy Fordem i Ferrari o dominację na rynku sportowych samochodów.

GALERIE

  • Po serii kiepskiej jakości zdjęć z planu filmu Hercules: The Thracian Wars, odtwórca głównej roli Dwayne Johnson opublikował wreszcie zdjęcie, na którym widać jego bohatera w pełnej okazałości (choć jakość też pozostawia wiele do życzenia). Oto ono:

NAJŚWIEŻSZE PLAKATY

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…