Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Doug Bradley ponownie Pinheadem! 2

Ta informacja z pewnością zadowoli zagorzałych fanów kina grozy. W końcu ogłoszono, że powstanie długo oczekiwany remake filmu Wysłannik piekieł. Co więcej w roli dowódcy Cenobitów, czyli Pinheada ponownie wcieli się Doug Bradley. To jednak nie koniec dobrych informacji. Scenariuszem do nowej wersji horroru sprzed lat zajmie się Clive Barker, czyli twórca klasycznego Hellraisera.

Tę informację na swoim oficjalnym fanpejdżu potwierdził właśnie Clive Barker:

Przypomnijmy, że Hellraiser: Wysłannik piekieł doczekał się aż siedmiu sequeli. W każdym z nich wystąpił Doug Bradley w roli Pinheada. Co prawda w 2011 roku powstał jeszcze jeden film o bohaterze, który ma nakłutą głowę setkami szpilek, aczkolwiek fani serii jej nie akceptują.

Źrodło: shocktillyoudrop.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

con_desiros 2013-10-25

Może wszystko wróci do korzeni ? Czyli to co było do trzeciej części …(lub czwartej ?)Reszta to porażka!

Movieman 2013-10-25

Halloween było lepsze od oryginału :)

jacks 2013-10-25

Jak dla mnie nie ma co się grzać za bardzo. Patrząc na wspomniane remake’i to żaden jakoś się nie wybija z tłumu produkcji. A CGI prawdopodobnie będzie się tutaj wylewać z każdej możliwej strony.

Movieman 2013-10-25

Czekam na ten film! Z klasycznych bohaterów kina grozy to właśnie Pinhead jeszcze nie został odrestaurowany i chętnie zobaczę jak to będzie wyglądało. Jason, Freddy, Mayers – oni wszyscy już mają swoje remake’i, więc i Pinhead musi go mieć bo po prostu zasługuje. Dla mnie jest to najokrutniejszy bohater w kinie grozy, zobaczymy jak to wyjdzie. Bradleya i Barkera napawają optymizmem.

Boje się jednak, że przesadzą z CGI :(

Proszę czekać…