Powstanie Olimp w ogniu 2 4

Olimp w ogniu zarobił w Ameryce Północnej 99 mln$, a na całym świecie 161 mln$ przy budżecie wynoszącym 70 mln$. To wystarczyło aby wytwórnia podjęła decyzję o kontynuacji. Sequel zatytułowany będzie London Has Fallen, a w obsadzie powrócą gwiazdy oryginału: Gerald Butler, Aaron Eckhart i Morgan Freeman.

Do obsady powrócą również Radha Mitchell i Angela Bassett, prawdopodobnie na stołek reżysera nie powróci za to Antoine Fuqua. Twórcy oryginalnego skryptu Katrin Benedikt i Creighton Rothenberger napiszą także scenariusz kontynuacji, która jeśli tylko Londyn nie jest kryptonimem prezydenckiej bazy na Księżycu, rozegra się w urokliwym mieście na Wyspach Brytyjskich. Zdjęcia startują w maju 2014 roku, a premiery tego obrazu należy spodziewać się w 2015 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-10-29

Proponuję "Kashyyyk Has Fallen" i "Transexual Transylvania Has Fallen" w których Butler i Eckhart dokonają pokojowych misji międzygwiezdnych :)

Piotr Biernacki 2013-10-29

Życzę sukcesów i sporo sequeli. Warsaw Has Fallen to byłoby coś i nawet niepotrzebni byliby Azjaci. Mam pomysł na scenariusz:

Rozbija się samolot prezydencki. Jedynym ocalałym jest prezydent i szef jego ochrony. Po tej katastrofie BORowik zostaje ambasadorem Polski w Hiszpanii. Tymczasem po jakimś czasie w Polsce władzę przejmuje partia opozycyjna. Jednak to za mało. Postanawiają zdetronizować również prezydenta przeciwnej formacji, aby przejąć pełnię władzy. Wdzierają się do Belwederu lub Pałacu Prezydenckiego (w zależności, gdzie będzie prezydent w danym czasie). I robi się zadymka. A, zapomniałem wspomnieć, że tak się przypadkiem złożyło, że były szef ochrony ma wakacje, które spędza w Warszawie i akurat odwiedzał swoich dawnych kolegów z BOR-u. Co będzie dalej, wiadomo.

Proszę czekać…