Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Butler i Diesel jako Kane & Lynch? 3

Cały czas nie ruszyły prace nad filmem pt. Kane & Lynch będącym adaptacją gry komputerowej. Choć od dobrych kilku lat mówi się, że w produkcji wystąpią Bruce Willis i Jamie Foxx (co jak widać pozostał w sferze planów) to Hollywood Reporter poinformował o trwających rozmowach z Gerardem Butlerem i Vinem Dieselem do wcielenia się w głównych bohaterów.

Gerard Butler | Vin DieselGerard Butler | Vin Diesel

Na pokładzie nadal na stołku reżysera pozostaje F. Gary Gray, który z dwójką kandydatów współpracował wcześniej przy filmach Prawo zemsty z 2009 i Odwet z 2003 roku.

Będzie to historia Adama "Kane" Marcusa, najemnika, który zawiera nieprawdopodobny sojusz z schizofrenicznym mordercą zwanym James Lynch. Nie ustalono jeszcze daty premiery.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

dharus 2013-11-05

Po Hitmanie, kolejne dziecko IO Interactive doczeka się ekranizacji? Oby było lepiej niż w przypadku tego pierwszego, bo tutaj znów mamy wielki potencjał do wykorzystania biorąc pod uwagę fabułę oryginału. Jak powstanie z ciekawości, oczywiście zobaczę. Bryan Cranston mógłby pasować do Lynch’a. Co do Marcusa bardziej bym stawiał na Butlera. Jak będzie dowiemy się przy następnym newsie…

Santanico 2013-11-05

zdecydowanie lepszy wybór niż Willis i Fox.gierka była całkiem fajna

Proszę czekać…