Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Dwa zwiastuny Noego 8

Pisaliśmy wczoraj o sneak peeku pierwszego zwiastuna i plakacie do filmu Noe: Wybrany przez Boga. Dzisiaj prezentujemy oficjalny trailer tej nadchodzącej superprodukcji. Jest to pierwszy film Darrena Aronofsky'ego o gigantycznym budżecie, a w obsadzie znalazło się sporo znanych nazwisk. Do polskich kin wejdzie 28 marca 2014 roku.

AKTUALIZACJA

Kilka godzin po premierze pierwszego zwiastuna, pojawił się kolejny – tym razem międzynarodowy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2013-11-15

Pojawił się kolejny zwiastun, bodajże europejski, ale chyba nie ma w nim żadnych ujęć, których nie było w dwóch poprzednich. Wrzuciłem go do bazy z polskimi napisami:
http://fdb.pl/film/401493-noe-wybrany-przez-boga/trailers/14120

Marek Jacek 2013-11-14

Martwi trochę spora ilość CGI, ale i tak mam dobre przeczucia. Zdecydowanie obsada ratuje tą produkcję i muzyka wygląda na to, że będzie niczego sobie. Na tym zwiastunie kończę przygodę z promocyjnymi filmami Noego :)

Piotr Biernacki 2013-11-14

Aronofsky jeszcze nigdy mnie rozczarował, a już od kilku dobrych lat nakręcam się na jego filmy, zanim powstaną. Do "Noego" od początku mam obawy, że to już nie będzie mroczne psychologiczne kino, do którego nas przyzwyczaił. No i zwiastun tych wątpliwości mi nie rozwiał.

Quagmire 2013-11-14

O wiele lepszy zwiastun niż ten który wyciekł w nagraniu z kina, wreszcie cała opowieść łapie monumentalny oddech, a nie sprawia wrażenie benefisu stacji Hallmark.

Proszę czekać…