Lee Pace dołącza do filmu o Armstrongu

Lee Pace

The Wrap poinformowało, że obsadę niezatytułowanego jeszcze filmu o Lance'ie Armstrongu zasilił Lee Pace (Lincoln, Hobbit). Nie ogłoszono na razie w jaką postać przyszło mu się wcielić.

Film będzie adaptacją książki Seven Deadly Sins: My Pursuit of Lance Armstrong autorstwa dziennikarza sportowego Davida Walsha, który jako jeden z pierwszych oskarżył Lance'a Armstronga o stosowanie dopingu.

Reżyseruje Stephen Frears na podstawie scenariusza Johna Hodge'a. Główną rolę zagra Ben Foster (jeśli przegapiliście pierwsze oficjalne zdjęcie możecie zobaczyć je tutaj). W Walsha wcieli się Chris O’Dowd, natomiast Jesse Plemons i Guillaume Canet mają zagrać kluczowe role drugoplanowe. W obsadzie jest także Bryan Greenberg oraz Nathan Wiley.

Pace'a zobaczymy wkrótce na ekranach kin w drugim rozdziale Hobbita oraz w superprodukcji Marvela, Guardians of the Galaxy.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.