Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Cztery Nimfomanki 3

Producentka Nimfomanki, Louise Vesth, w wywiadzie dla Screen zdradziła szczegóły dystrybucji nowego filmu Larsa von Triera. Ostatecznie do kin wejdą dwie wersje – trwająca 5 i pół godziny wersja reżyserska oraz 4-godzinna "ocenzurowana". Pierwsza do kin wejdzie ta krótsza, która z powodu swojej długości podzielona zostanie na dwie 2-godzinne części. Jednak nazywanie tej wersji "ocenzurowaną" jest nadużyciem, bo z powodu śmiałych scen erotycznych zapewne we wszystkich krajach film dostanie najwyższą kategorię wiekową.

Reżyser zgodził się na zmontowanie krótszej wersji, mając świadomość zasad, jakie rządzą dystrybucją. Istnienie tylko jednej, długiej wersji niosłoby ryzyko, że krajowi dystrybutorzy mogliby poucinać film na własne potrzeby rynkowe i wtedy Nimfomanka krążyłaby na świecie w wielu edycjach. Dlatego również wydanie krótsze będzie wyświetlane jako pierwsze, żeby we wszystkich krajach świata film mógł wejść w jednym czasie, a później konkretni dystrybutorzy zadecydują, czy chcą również wprowadzić do kin dłuższą wersję, która również pojawi się w dwóch częściach, pierwsza ma trwać 2,5 godziny, druga – 3 godziny. Ale ich dokładna data premiery nie jest jeszcze ustalona, mają pojawić się w 2014 roku.

Wersja Czas trwania Polska premiera
Krótsza Część I 2 godziny 10.01.2014
Część II 2 godziny 31.01.2014
Dłuższa Część I 2,5 godziny rok 2014
Część II 3 godziny rok 2014
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
chronoz 2014-01-07

Post został zablokowany ze względu na złamanie regulaminu (spam).


Moderator: Redox

Bercik022 2013-11-26

5 i pół godzinna wersja, jest to wg. za długi czas jak na kino, dobrze znając enemef gdzie sa puszczanie filmy i czas trwania do 12 godzin a oczy bolą jak cholera to sądzę, że ten film i ciągłe walenie się po kątach wynudzą mnie do końca ;/

Tomasz Rutkowski 2013-11-26

No cóż, trzeba czekać na dłuższą część ;)

Proszę czekać…