Dustin Hoffman także w biografii Armstronga

Dustin Hoffman w filmie Sprawa Kramerów (1979)

Ogłoszono, że Dustin Hoffman dołączył do niezatytułowanego jeszcze filmu o Lance'ie Armstrongu. Nie wiadomo na razie w jaką rolę przyjdzie mu się wcielić. Obecnie trwają zdjęcia w Europie.

Film będzie adaptacją książki Seven Deadly Sins: My Pursuit of Lance Armstrong autorstwa dziennikarza sportowego Davida Walsha, który jako jeden z pierwszych oskarżył siedmiokrotnego zwycięzce Tour De France – Lance'a Armstronga o stosowanie dopingu.

<a class=

Reżyseruje Stephen Frears na podstawie scenariusza Johna Hodge'a. Główną rolę zagra Ben Foster. W Walsha wcieli się Chris O’Dowd, natomiast Guillaume Canet ma zagrać rolę lekarza Michele’a Ferrariego. W obsadzie jest także Jesse Plemons, Lee Pace, Bryan Greenberg oraz Nathan Wiley.


Przy okazji publikujemy poniżej zdjęcia z planu, które pojawiły się wraz z oficjalnym zdjęciem z filmu. Możemy na nich zobaczyć gwiazdę tej produkcji, Bena Fostera. Na pierwszy rzut oka trzeba przyznać, że to naprawdę wykapany Lance Armstrong!

Po lewej: Czyżby to <a class=Po lewej: Czyżby to


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.