Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Momoa dołączy do Batman vs. Superman? 3

Jason Momoa, znany głównie dzięki serialowi Gra o tron oraz nowej wersji Conana, prowadzi rozmowy na temat swojego udziału w produkcji Batman vs. Superman w reżyserii Zacka Snydera. Nie ma oczywiście żadnych potwierdzonych informacji na temat roli w jaką miałby się wcielić jednak plotki mówią, że mógłby to być nemesis Supermana – Doomsday lub Martian Manhunter będący członkiem grupy Justice League.

Jason Momoa

DoomsdayDoomsday

Martian ManhunterMartian Manhunter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jacks 2013-12-10

Ja zwykle nie wiem po co tyle szumu o to kto zagra jakąś postać, która i tak będzie przerobiona w CGI i nie będzie wiadomo, że to on poza napisami końcowymi. Doomsday jeszcze by tu podszedł, ale jeśli chcą przenieść historię z komiksu do tej części to powodzenia :)

Redox 2013-12-10

Czy ktoś jeszcze pamięta tam w wytwórni, że ma być to sequel "Człowieka ze stali"…?

Przez ten okres pre-produkcji przewinęło się tyle postaci, które potencjalnie mają pojawić się w filmie (Batman, Wonder Woman, Nightwing, Lex Luthor, Martian Manhunter, Doomsday) bardziej adekwatnym tytułem byłoby "Justice League 0"…

O ile sam pomysł pojawienia się Mrocznego rycerza w filmie przyjąłem z entuzjazem i z niecierpliwością czekam na interpretację Batmana w wykonaniu Bena Afflecka, to z każdym kolejny newsem kwaśnieje mi mina.

Proszę czekać…