Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Kolejne filmy na Sundance 4

Sundance Institute ogłosił dzisiaj, że nowy film Zacha Braffa pt. Gdybym tylko tu był będzie pokazywany na festiwalu w sekcji Premiery, w której znajdują się tytuły uznanych już twórców kina niezależnego. W poprzedniej edycji w tej selekcji znalazł się m.in. Don Jon.

"Wish I Was Here"

Ponadto na specjalnych pokazach z okazji jubileuszu będą wyświetlani Clerks – Sprzedawcy. Film odkryty został przez festiwal Sundance dokładnie 20 lat temu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2013-12-18

Świetna wiadomość. "Garden State" również brał udział w tym festiwalu i podobnie jak "Wish I Was Here" miał premierę kinową około 8 miesięcy później. W ogóle to czekam niecierpliwie na każdy news związany z nowym filmem Braffa.

Piotr Biernacki 2013-12-18

Chciałem napisać "Daj Smithowi w spokoju Tuska kończyć", ale bałem się, że zbyt politycznie to wybrzmi, dlatego użyłem niesprecyzowanego "kręcić". No to niech montuje, byle coś dobrego z tego wyszło, bo ostatnie jego dwa filmy to porażka.

Quagmire 2013-12-18

On już go montuje na swoim laptopie :) Ale nie mogę teraz znaleźć zdjęcia które opublikował jako dowód.

Piotr Biernacki 2013-12-18

Daj Smithowi w spokoju Tuska kręcić :D

Quagmire 2013-12-18

Gdyby jeszcze, zgodnie z dawnymi zapowiedziami Kevin Smith pokazał "Sprzedawców 3" na 20-lecie premiery jedynki, to byłby to mój najbardziej oczekiwany Sundance w życiu.

Proszę czekać…