Joaquin Phoenix jako Lex Luthor? 3

Główne zdjęcia do Batman vs. Superman zbliżają się wielkimi krokami, już wkrótce powinniśmy poznać odtwórcę roli Lexa Luthora w tym filmie. Variety twierdzi, że faworytem wytwórni Warner Bros jest trzykrotnie nominowany do Oscara Joaquin Phoenix. Nie wiadomo w jakim stadium znajdują się negocjacje, zarówno rzecznik prasowy Phoenixa, jak i przedstawiciel wytwórni odmówili komentarza w tej sprawie.

Joaquin Phoenix

Batman vs. Superman wejdzie do amerykańskich kin 17 lipca 2015 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2013-12-18

W końcu jakaś sensowna kandydatura. Czekam na oficjalne potwierdzenie.

Piotr Biernacki 2013-12-18

Nie sądziłem, że Phoenix chciałby w czymś takim zagrać, ale skoro jego agent niczego nie zdementował, to faktycznie może być coś na rzeczy.

Quagmire 2013-12-18

Dokładnie. Do mediów przeciekały kandydatury Bryana Cranstona czy Marka Stronga, a może się okazać, że Warner od początku szukał aktora z jeszcze wyższej półki. Pytaniem jest, czy Phoenix w ogóle otworzył ten scenariusz, czy też może szkoda mu czasu na takie produkcje.

Piotr Biernacki 2013-12-18

Aż mi ciarki przechodzą po plecach, gdy wyobrażam sobie Joaquina Phoenixa jako Luthora. Byłby świetny w tej roli.

Redox 2013-12-18

Przez ten projekt do tej pory już przewinęło się naprawdę wiele nazwisk aktorów. Może nie tyle co obsadowe plotki z "Gwiezdnych wojen XII", ale nadal sporo. Phoenix to na pewno solidny wybór i jego angaż wpasowałby się w podobny dobór obsady co w "Man of Steel".

Proszę czekać…