Kostiumy do Batman vs. Superman prawie gotowe 3

Kostiumy w większości blockbusterów stanowią ważną kwestię. Najczęściej bywa tak, że przygotowywanych jest wiele desingów strojów i przechodzą one różne testy i próby zdjęciowe, by wybrać ostatecznie tą finałową wersję.

W przypadku roboczo nazwanej Batman vs. Superman, kontynuacji Człowieka ze stali, kostiumy będą stanowiły niewątpliwie bardzo ważny element projektu ze względu na przeniesienie na ekran nowych komiksowych postaci (Wonder Woman, w którą wcieli się Gal Gadot, Batmana w interpretacji Bena Afflecka czy niepotwierdzonego do końca Nightwinga).

Co by nie mówić o Człowieku ze stali, trzeba przyznać, że kostiumy w tym filmie zostały dobrze wypracowane, zarówno dla Kal-Ela, jego przeciwników (gen. Zoda i Faory) jak i całej społeczności Kryptonu.

Michael Wilkinson, odpowiedzialny za kostiumy w nadchodzącej produkcji, powiedział, że obecnie ekipa jest na etapie końcowego testowania wyglądu nowych strojów przed rozpoczęciem głównych zdjęć do filmu.

Zdradzono również, że wygląd kostiumu Supermana (Henry Cavill) z Człowieka ze stali ulegnie zmianie. Jeśli chodzi o mnie, to w sequelu twórcy bez problemu mogliby zachować dotychczasowy, bardzo dobry design stroju. Jestem dobrej myśli, że poprawki nie pójdą w stronę ewolucji chociażby kostiumu Kapitana Ameryki jaki przeszedł z filmu Captain America: Pierwsze starcie do Avengers.

Może ekipa niedługo pochwali się jakimś promocyjnym zdjęciem / zdjęciami z wyglądem nowych kostiumów. Oby pierwsze promozdjęcia dotrzymały kroku pierwszym grafikom z Man of Steel (vide).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire 2013-12-21

Kevin Smith był zachwycony kostiumem BatFlecka, mam nadzieję nie tylko dlatego, że wypełni go jego kumpel. Obawiam się poprawek w kostiumie Supermana, mam jednak nadzieję, że skończy się czymś jeszcze lepszym, tak jak w przypadku Spider-Manów z Garfieldem.

Proszę czekać…