Wesołych Świąt życzy FDB! 7

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia całe FDB życzy wszystkim związanym z portalem szczęścia wielkości wieżowca korporacji Nakatomi, lub też nadchodzącej małymi kroczkami Godzilli. W ten świąteczny czas przekonajcie się, że życie nadal jest wspaniałe, odkryjcie, że święta na Polsacie zapewnił wam John Hughes, a nawet Bill Murray może być radosny gdy zobaczy kolędników.

Wesołych Świąt!

Życzymy Wam aby Święta nie upłynęły tylko na oglądaniu filmów, ale aby był to czas przebaczenia, zmiany na lepsze, rodzinnych spotkań, szczerych uniesień i promieniującego ciepła.

A w Nowym Roku jak najwięcej premier filmowych wartych odwiedzenia kina, jak najmniej filmowych rozczarowań, oraz szerokiej listy miłych niespodzianek. Abyście każdy dzień mogli zakończyć tak jak Judd Nelson w słynnym finale Klubu winowajców:

Judd NelsonJudd Nelson

Tego wszystkiego życzy Wam redakcja FDB!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2013-12-24

Świetne życzenia ;) Również pragnę się do nich przyłączyć i życzyć wszystkim odwiedzającym wspaniale spędzonych świąt.

Marek Jacek 2013-12-24

Życzę wszystkim żeby spędzali Święta w sposób jaki sprawia im najwięcej przyjemności i duuuuuuuużo wypoczynku i dobrego jedzonka :) Na pewno będzie to czas na nadgonienie paru pozycji filmowych (tudzież serialowych) czego również Wam życzę.

Proszę czekać…