http://vimeo.com/mironkundzicz

Nadchodzą Pogromcy duchów III 0

Dan Aykroyd ostatecznie rozwiał wątpliwości – po wielu latach oczekiwań powstanie drugi sequel filmu Pogromcy duchów.

Pierwszy obraz powstał w 1984 roku, w pięć lat później nakręcono Pogromcy duchów II. Trzecia część, o roboczym tytule Ghostubusters: Hellbent, długo nie mogła się doczekać swojej chwili, ponieważ grający doktora Petera Venkmana Bill Murray miał wątpliwości dotyczące udziału w projekcie. Jednak Aykroyd stwierdził, że Murray zwyczajnie nie musi brać w tym udziału.

Kadr z filmu Pogromcy duchów 1984Kadr z filmu Pogromcy duchów 1984

Sequel opowie historię trzech pozostałych Pogromców, Stantza (Aykroyd), Spenglera (Harold Hamis) i Zeddemore'a (Ernie Hudson), którzy zajmują się rekrutacją nowych Pogromców, żeby skutecznie zwalczyć hordy zombie przybywających z piekła. W efekcie, przy użyciu specjalnej maszyny, trio przeniesie się do piekła, które wygląda jak współczesny świat, tyle że gorzej. Problemy współczesności są wyolbrzymione – samochody na ulicach stoją w wiecznym, nie przesuwającym się korku, a ludzie krzyczą na siebie nawzajem w różnych językach.

Możliwe, że w produkcji pojawią się gościnnie Rick Moranis, Arnie Potts a nawet Sigourney Weaver.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Anonimowy

I ciekawe na co komu ten film? Mają też robić Gremliny 3.

spider256

moze cos lepszego niz tamten szankie!!!!

Tony_Montana

Moim skromny zdaniem, kolejna część (trzecia) jest realizowana stanowczo za późno. I tym samym będzie odbiegać pod względem, np. efektów specjalnych od pozostałych części. Chyba, że zostanie utrzymana w klimacie części I i II. Ale i tak może wyjść z tego klapa. Jak będzie – zobaczymy :)

Jay

No i teraz jest cool =] Mlode pokolenie nie bedzie sie krzywilo :>

majron

taki znalazlem akurat :) ale chwila szukam czegos lepszego :P

Proszę czekać…