Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Michael Douglas wystąpi w Ant-Manie od Marvela! 4

Marvel oficjalnie ogłosił, że podwójny zdobywca Oscara, 69-letni aktor Michael Douglas, dołączył do reżysera Edgara Wrighta i aktora Paula Rudda w najnowszej produkcji studia, zatytułowanej Ant-Man i zaplanowanej na lipiec 2015 roku.

Michael Douglas

Douglas wcieli się w rolę Hanka Pyma, czyli oryginalnego Ant-Mana posiadającego zdolność kurczenia się do rozmiarów insekta. Jakiś czas temu do wiadomości publicznej podano, że w filmie wystąpi też Rudd, a teraz wyjasniono, że wcieli się w rolę Scotta Langa, czyli człowieka, który, zgodnie z komiksem, skradł Pymowi kostium i gaz pomniejszający, ale ostatecznie przeszedł na stronę dobra i został "nowym" Ant-Manem.

Jak Wam się podoba obecna obsada?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2014-01-14

Umówmy się – o kasę raczej nie chodzi skoro, na moje oko, mają jej w bród :P Bardziej chyba chodzi o świeże nagłośnienie nazwiska, a gaże będą mogli negocjować po sukcesie jednej części jak wspomniany Jr. :)

Quagmire 2014-01-14

Nie wiem co ich tak wszystkich tam ciągnie, płacą podobno marnie jeśli nie masz końcówki Jr przy nazwisku, na ekranie trzeba się dużo wygłupiać… Widocznie traktują to jako działanie marketingowe.

Sebastian Mrózek 2014-01-14

Podoba! Zatrudnianie także takich uznanych aktorów (Hopkins, Redford, Douglas, plotki o Deppie) wyjdzie Marvelowi tylko na dobre.

Proszę czekać…