Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Kolejne postery Niesamowitego Spider-Mana 2 2

W drugiej części Spider-Man (Andrew Garfield) zmierzy się nie z jednym, a trzema przeciwnikami, którymi będą Electro (Jamie Foxx), Rhino (Paul Giamatti) i Zielony Goblin (Dane DeHaan). W niedawnym wywiadzie reżyser, Marc Webb powiedział, że to Electro będzie głównym czarnym charakterem filmu co potwierdzają załączone grafiki.

Polska premiera filmu Niesamowity Spider-Man 2 zaplanowana jest na 21 kwietnia br.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Asmodeusz 2014-01-18

wychodzi na to, że całkowicie odcieli sie od poprzednich filmów wzorowanych na klasycznym pająku i przeszli do Ultimate który jest niby na czasie, a szkoda

Redox 2014-01-17

Zgadzam się. Również czuję lekkie rozczarowanie designem tej postaci, podobnie jak sytuacja z Jaszczurem z pierwszej części tej serii.

jacks 2014-01-17

Co racja to racja jednak zawsze sądziłem, że jak już zrobią Electro w filmie to będzie bardziej przypominał tego klasycznego z pierwszych komiksów:

A w filmach od razu przeszli do wersji z serii Ultimate, podobnie zresztą zrobili z Nickem Fury, któremu zmienili kolor skóry dzięki czemu Jackson wpasował się do roli.

Quagmire 2014-01-17

Dwa pierwsze są najlepsze z dotychczas zaprezentowanych, dodatkowo Foxx może wreszcie zaprezentować się w mniej ogranym ujęciu (choć już chyba obecnym na bannerach w San Diego latem poprzedniego roku).

Proszę czekać…