Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Nadchodzi sequel Iron Sky! 2

Reżyser filmu Iron Sky z 2012 roku – Timo Vuorensola – wyjawił kilka informacji na temat kontynuacji tego całkiem nieźle przyjętego hitu. Wiadomo, że produkcja będzie zatytułowana Iron Sky: The Coming Race, a zdjęcia do niej ruszą z początkiem 2015 roku. Premierę zaplanowano na rok kolejny, tj. 2016. Budżet ma wynosić ok. 13 milionów $.

Tak opisuje się fabułę: 20 lat temu Ziemia została zdewastowana przez nuklearną apokalipsę. Resztka ludzkości została uwięziona na Księżycu, który również popada w co raz większą ruinę. Jedyną nadzieją ludzkości na przetrwanie jest wysłanie grupki osób do centrum Ziemi by odzyskać legendarny Święty Graal. Na ich drodze staną humanoidalne jaszczurki oraz armia dinozaurów. Nic prostszego.

Zobaczcie logo filmu poniżej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2014-02-11

Mnie w sumie film nie powalił, ale dostałem to czego oczekiwałem :) Dwójkę obejrzę na bank zwłaszcza dla fabuły, która nie mogłaby być bardziej absurdalna :)

Piotr Biernacki 2014-02-10

Odmóżdżacz, który bardzo miło wspominam (choć pewnie jestem jedną z nielicznych osób). Wiele scen i gagów utkwiło mi z niego w pamięci. Chociażby rozmowa nazistów zachwycająca się współczesnym PLAYBOY-em. Czekam na sequel. Poza tym kto by nie chciał obejrzeć humanoidalnych jaszczurek oraz armii dinozaurów w jednym filmie? :D

Proszę czekać…