Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

O restarcie Transportera 1

Pojawiła się informacja o stworzeniu nowej trylogii z serii filmów o Transporterze, czyli Franku Martinie zajmującym się przewożeniem ważnych osób/rzeczy bez zadawania zbędnych pytań.

Na dzień dzisiejszy wiadomo już, że pierwsza część (planuje się nową trylogię) skupi się na relacji Franka z jego ojcem i będzie miała miejsce na Francuskiej Riwierze.

Obsadzono również tytułowego bohatera. Jasona Stathama zastąpi wschodząca gwiazda serialu Gra o tronEd Skrein. Nie ustalono jeszcze kto wcieli się w ojca Martina.

Za reżyserię będzie odpowiadać Camille Delamarre (montażysta Transportera 3), a scenariusz napiszą Bill Collage i Adam Cooper. Produkcja rusza w czerwcu br.

Ed Skrein | Jason StathamEd Skrein | Jason Statham

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2014-02-12

Dziwne, że tak mocno eksplorują serię która jest tak silnie oparta na danym aktorze. Myślą, że wystarczy garnitur, łysa glaca i dobry samochód?

Bluejohn_26 2014-02-12

Jakoś nie widzi mi się ten pomysł. Już serial pokazał, że bez Stathama ta produkcja nie ma szans na sukces. Jeśli do tego dojdzie scenariusz w stylu serialu lub trzeciej części filmu, to możemy mieć do czynienia z jedną z największych porażek kasowych roku. Ja pasuję.

Proszę czekać…