Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

U2 zagrają na Oscarach 2

Zespół U2 wystąpi na żywo w czasie rozdania statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej, poinformowali producenci gali Craig Zadan oraz Neil Meron.

Przypomnijmy, że Bono i spółka zostali nominowani do Oscara w kategorii najlepsza piosenka. Ich kawałek "Ordinary Love" został napisany Mandela: Long Walk to Freedom. Wcześniej piosenka otrzymała również Złotego Globa w tej samej kategorii. W walce o Oscara "Ordinary Love" będzie musiała pokonać trzy inne piosenki: "Happy" Pharrell Williams z Minionki rozrabiają , "Let It Go" Idina Menzel z Kraina lodu oraz "The Moon Song", którą wspólnie wykonują Scarlett Johansson i Joaquin Phoenix w filmie Ona (w oryginale wykonuje ją Karen O).

Przed rokiem na gali Oscarów wystąpiła między innymi Adele ze swoją piosenką do filmu Skyfall. Angielska wokalistka zresztą zwyciężyła w kategorii najlepsza piosenka i odebrała statuetkę Oscara.

A Wy macie swojego faworyta w tej kategorii? Jeśli nie, to posłuchajcie i wybierzcie:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2014-02-13

Z pewnością występ U2 okaże się wabikiem i zwiększy oglądalność gali. Mam nadzieję, że występ będzie dużo lepszy niż ten Adele przed rokiem, gdzie zamiast śpiewu można było usłyszeć kogucie pianie.

Ja natomiast trzymam kciuki za piosenkę z filmu Her – najmniejsze szanse na zwycięstwo, ale cóż, Grekom też nikt nie dawał szans w 2004 roku na Euro :P

Proszę czekać…