"May the Force Be With You"

Najpierw Bruno, potem Borat 2 0

The Financial Times ogłosiło, że Rupert Murdoch (australisjki wydawca, właściciel jednej z największych na świecie korporacji prasowej, telewizyjnej i wydawniczej News Corporation) zapowiedział nadejście Sachy Borona Cohena jako Borata raz jeszcze.

Sacha Baron Cohen zrobi Borata 2 dla 20th Centrury Fox po tym jak skończy tworzyć film Bruno dla Universal Pictures.

Sacha Baron Cohen jako BoratSacha Baron Cohen jako Borat

Bruno (czasem z pisowną Brüno ) jest fikcyjną osobowością telewizyjną graną przez brytyjskiego komika Sacha Baron Cohena w jego programie Da Ali G Show. Postać ta jest karykaturą modnego, homoseksualnego Austriaka. Twierdzi on, że jest przedstawicielem młodzieżowej telewizji z Austrii i często porusza sprawy homoseksualizmu i mody rozmawiając z gośćmi swojego programu Funkyzeit mit Bruno (Fajny czas z Bruno). – źródło: wikipedia.org

Po tym jak Cohen skończy robić Bruna, powróci do Borata – powiedział Murdoch w wywiadzie na konferencji w Nowym Jorku. Murdoch powiedział także, że Wytwórnia Fox nie podjęła się wyprodukować Bruna ponieważ Cohen nie chciał pokazać scenariusza.

Murdoch powiedział na konferencji także, że widział pierwszą część Borata już trzy razy i za każdym razem śmiał się jak diabli.

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej kosztował producentów 18 mln dolarów, a na świecie do tej pory zarobił już ponad 248 mln.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

gizmo_16

sUPER!!!!!!nie mogę się doczekać az w koncu to będzie pozdro dla wszystkich fanów borata

Anonimowy

Dla pieniędzy, jak to po co?

Tomassh

Borat 2?? Po co?? :/

Odi

Bruna widzialem wiele razy w programach Ali G i powiem szczerze ze moze byc lepszy niz Borat, ale nie mam zbyt wygorowanych nadziei;)

Proszę czekać…