"May the Force Be With You"

Anna Nicole Smith nie żyje 0

Anna Nicole Smith zmarła na Florydzie. Gwiazda miała 39 lat.

Modelka i aktorka zasłabła podczas pobytu w Hard Rock Hotel. Mimo przewiezienia do szpitala nie odzyskała przytomności. Przyczyna śmierci Smith pozostaje na razie nieznana, autopsja zostanie przeprowadzona dzisiaj.

Naprawdę nazywała się Vickie Lynn Hogan, pochodziła z Houston. Popularność zdobyła na początku lat 90., jako jedna z dziewczyn magazynu Playboy. Później przyszły propozycje występów w reklamach, a w 1994 roku zagrała w komediach Hudsucker Proxy braci Joela i Ethana Coenów oraz Naga broń 33 i 1/3 Petera Segala. W tym samym okresie poślubiła 89-letniego potentata naftowego J. Howarda Marshalla II. Gdy w sierpniu 1995 roku mężczyzna zmarł na atak serca, Smith rozpoczęła wieloletnią walkę o spadek w wysokości prawie 500 milionów dolarów.

W aktorskim dorobku amerykańskiej gwiazdy były ponadto role w filmach Wieżowiec i Miss rozbitków oraz epizod w obrazie Be Cool. Ponadto prowadziła własny program The Anna Nicole Show.

Anna Nicole Smith / allposters.comAnna Nicole Smith / allposters.com

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

skunksior

widzialem jej sesje rozbieraną w playboyu….troszke duza ta pani,ale w sumie moze byc…..a smierc…….zarowno ona jak i syn przedawkowali…mieszali jakies leki i zabardzo namieszali……ale ogolnie szkoda.

a teraz mam pytanko czy Ronaldinho dostanie za dodanie tego artykulu punkty?Jak tak to jest to troche dziwne,gdyz ten sam identyczny artykul czytalem juz rano na innych portalach….ja juz nic nie rozumiem.

Yasha

Może nie klątwa (choć kto tam wie), ale na błogosławieństwo to nie wygląda, skoro umiera i ona i jej syn w krótkimi okresie czasu ;-)

Kutak

Kojarze ją z jednej, kiepskiej roli. Jakoś niezbyt mi jej żal.

Odi

Szczerze zdziwila mnie ta informacja. Ale najgorsze z tego wszystkiego jest to zdjecie przy artykule, fuuuu.
Ciekawi mnie przyczyna jej smierci. Pewnie znowu bedzie jak to w stanach, ze to jakas klatwa rodziny tego potentata naftowego.

Paul_Mccoy

Jestem w szoku!! Nie znałem jej na tyle ale z tego co wiem to niedawno straciła syna…. Szkoda jej…:(

Proszę czekać…