Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Herosi powracają! 3

Jeśli ktoś z Was jeszcze o tym nie słyszał to informujemy, że stacja NBC planuje przywrócić do życia historię superbohaterów z serialu Herosi. Powstanie 13 odcinkowy miniserial zatytułowany Heroes Reborn.

Nad przywróceniem historii pracuje jej twórca – Tim Kring, a premierę zaplanowano na 2015 rok. Nie wiadomo jeszcze czy uda się zebrać całą oryginalną obsadę, ale takie są wstępne plany. Jeśli tylko uda się przywrócić klimat z pierwszego sezonu serialu to wróżę wielki sukces.

NBC wypuściło również krótki teaser potwierdzający realność powstania miniserialu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2014-02-25

Faktycznie z sezonu na sezon było gorzej, jednak był to chyba pierwszy serial o superbohaterach, który się wtedy pojawił i nie opowiadał o postaciach z Marvela czy DC (i nie był animacją), stąd też mam do niego sentyment. Do miniserialu pewnie zajrzę z czasem, ale specjalnie nie czekam.

Quagmire 2014-02-25

Trudno mi podać przykład bardziej "martwego" i skompromitowanego serialu (może wspomniany Prison Break). A jednak życie ciągle zaskakuje, widać, że odpowiedzią na masowe zgony nowych seriali ma być masowy powrót mniej lub bardziej sprawdzonych starych pomysłów. W końcu już oficjalnie zapowiedziano nowe CSI, NCIS, Heroes, Napisała: Morderstwo, spin offy Supernatural, Breaking Bad, How I Met Your Mother itd.

Bluejohn_26 2014-02-25

Serial z sezonu na sezon był coraz słabszy i głupszy, podobnie jak to miało miejsce w przypadku "Prison Breaka", dlatego jakoś szczególnie nie jestem zainteresowany tym powrotem, nawet z zupełnie nowymi bohaterami. Zamiast tego NBC mogła by wskrzesić "Life".

MJ_MARTINO 2014-02-25

Wszyscy już wiemy :P

Proszę czekać…