Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Remake Raid ma reżysera 0

Spekulacje sprzed miesiąca potwierdziły się – Patrick Hughes wyreżyseruje angielskojęzyczną wersję filmu Raid.

W kinie pełnometrażowym Patrick Hughes debiutował w 2010 roku australijskim westernem Red Hill. Co ciekawe będzie pracował również przy kolejnej odsłonie Niezniszczalnych. Powróćmy jednak do remaku Raid. Scenariusz do filmu zostanie napisany przez Brada Ingelsby'ego, a produkcją zajmie się studio XYZ Films. Nad całością pieczę będzie sprawował reżyser oryginalnej wersji filmu, Gareth Evans.

Jako ciekawostkę warto również dodać, że już 28 marca w kinach zadebiutuje sequel oryginalnej wersji Raid. Będzie on nosił tytuł The Raid 2: Berandal. Za jego kamerą stanął oczywiście Gareth Evans.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2014-03-05

To oficjalnie najgorsza wiadomość jaka się ostatnio pojawiła. Nie dość, że film dość "młody" to jeszcze tak dobry, że nie ma najmniejszego sensu robienia remeke’a. Czekam na obsadzenie głównego bohatera, bo jak dadzą jakiegoś Chrisa Evansa czy innego przystojniaka nie mającego pojęcia o sztukach walki to będzie już totalna porażka :)

Michał jacks 2014-03-05

nie przychodzi mi do głowy żaden aktor pasujący to tego remake’a.a sens przerabiania oryginału jest taki sam jak przy "Oldboy" czy nadchodzącej przeróbce "13 dzielnicy" – żaden

Proszę czekać…