Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kto reżyserem Doctora Strange'a? 2

Spekulacje na temat nowej produkcji Marvela "Doctor Strange" wciąż trwają. Tym razem dotyczą one osób, które powalczą o posadę reżysera.

Dziennikarz The Hollywood Reporter, Borys Kit za pośrednictwem swojego Twittera podał kilka nazwisk, które mogą być rozważane przy obsadzaniu stanowiska reżysera. Według Kita faworytami są Mark Andrews, twórca i zdobywca Oscara za film Merida Waleczna, Jonathan Levine mający na swoim koncie między innymi takie filmy Pół na pół oraz Wiecznie żywego. Trzecie nazwisko należy do reżysera horrorów Sinister oraz Egzorcyzmy Emily Rose Scotta Derricksona.

Wciąż nie wiadomo kto zagra tytułowego Doctora Strange’a. Nie tak dawno spekulowało się, że może to być Mads Mikkelsen. Dodatkowo Marvel podał informację, że chciałby aby film trafił do kin w maju lub czerwcu 2016 roku, albo w maju 2017 roku. Na więcej informacji musimy jednak jeszcze poczekać.

A Wy kogo widzielibyście w roli Doctora Strange’a oraz na stanowisku reżysera tego widowiska? Swoje propozycje piszczcie w komentarzach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…