Kości na antenie TV4 0

Już od marca TV4 rozpocznie emisje nowego serialu kryminalnego Kości, inspirowanego powieściami Kathy Reichs. Kości to kryminał, okraszony nieco mrocznym humorem. Serial opowiada o grupie naukowców współpracujących z FBI w szczególnie skomplikowanych przypadkach zbrodni.

Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym centrum badawczym, Jeffersonian Institution, gdzie pracuje główna bohaterka – doktor Temperance Brennan. Utalentowana pani antopolog, w wolnych chwilach pisze powieści – posiada także dar – potrafi odczytywać tropy z ludzkich kości.

Fabuła serialu oparta jest na powieściach pisarki i kryminolog-antropolog, Kathy Reichs. W telewizyjnej ekranizacji książek Reichs, to Temperance Brennan jest autorką powieści, a Kathy Reichs jej fikcyjną bohaterką.

Amerykański serial nie był jeszcze emitowany w naszym kraju. W TV4 pojawi się po raz pierwszy w piątek 2 marca o godzinie 22.

Logo TV4 / www.e-logo.plLogo TV4 / www.e-logo.pl

źródło: www.medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

leaney

Oglądałam już pierwszy sezon i kawałek drugiego. Według mnie całekiem fajny serial… a główna aktorka podobna do córki Wałęsy co jest denerwujące :) hehe Jeśli ktoś lubi CSI to polecam.

burial

Polecam "Bones"

nie jest schematyczny, pełen wspomnianego czarnego humoru i zabawnych odzywek. Duzo dowcipu sytuacyjnego i oczywiscie zbrodnie… duzo zbrodni… okrutnych. Glowna bohaterka nie bez powodu ma ksywke "Bones" – zajmuje się głównie kośćmi, a potrafi w nich "odczytać" niemal wszystko…

Trophy

Skoro mówisz, że fajny to będę go oglądać w TV4 ;-)

Anonimowy

Oglądałem pierwesze 5 odcinków, i serial nawet fajny, podobał mi sie zwłaszcza ten mroczny humor :-) , kosci to taka luzniejsz forma CSI.

Proszę czekać…