Po prostu kocham kino :)

Kate Winslet czarnym charakterem 2

Dla Kate Winslet był to rok wielkich zmian. Angielska aktorka, która niedawno wyszła ponownie za mąż, urodziła swoje trzecie dziecko, została uhonorowana gwiazdą na Hollywood Walk of Fame i wcieliła się w pierwszą w swojej karierze rolę czarnego charakteru w mającym swoją premierę w Polsce 4 kwietnia filmie akcji Niezgodna.

Kate Winslet jako Jeanine Matthews

Wyreżyserowana przez Neila Burgera Niezgodna to pierwsza część planowanej filmowej trylogii nakręconej w oparciu o bestsellerową serię powieści autorstwa Veroniki Roth. Akcja została osadzona w świecie przyszłości, w którym ludzie są przyporządkowywani na podstawie cech swoich osobowości konkretnym odłamom: odważni zostają skierowani do Nieustraszonych, szczerzy są wysyłani do Prawości, spokojni idą do Serdeczności, bezinteresowni stają się członkami Altruizmu, a inteligentni trafiają do Erudycji. Shailene Woodley gra dziewczynę z predyspozycjami do wszystkich odłamów – w tym świecie taka niebezpieczna cecha jest nazywana niezgodnością.

Winslet wciela się w przebiegłą Jeanine Matthews, czarny charakter filmu, chłodną do bólu przywódczynię odłamu Erudycji, która zamierza przeprowadzić zamach stanu, przy okazji eliminując wszystkie osoby niezgodne.

To niezwykle inteligentna kobieta o bardzo racjonalnym umyśle, która zasadniczo pragnie oczyścić swój naród z elementów, które jej zdaniem do niego nie pasują, powiedziała Winslet. Chce również, by Erudycja obaliła panowanie Altruistów i stała się odłamem rządzącym. Wszystkie te kwestie sprawiają, że to bardzo ciekawa postać. W dość krótkim czasie musiałam zagrać na ekranie wiele rzeczy i podobało mi się to wyzwanie.

Niezgodna w kinach już od 4 kwietnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…