Po prostu kocham kino :)

David Duchovny w nowym serialu 2

David Duchovny nie da o sobie zapomnieć serialowym maniakom, po tym jak Californication dobiega końca wraz ze swoim siódmym sezonem na Showtime. Aktor będzie gwiazdą nowego serialu dramatycznego NBC "Aquarius", który już ma 13 zamówionych odcinków.

David Duchovny jako Hank Moody w Californication

Duchovny wcieli się w detektywa z Los Angeles, który ma bardzo skomplikowane życie osobiste. Detektyw wraz ze swoją młodszą asystentką jest na tropie miejscowego lidera hippisowskiego kultu, który okazuje się nazywać Charles Manson*. W kolejnych odcinkach będą odkrywać zbrodnie Mansona, co w kolejnych sezonach dobrowadzi również do morderstwa Tate-LaBianca.

Zarówno David Duchovny jak i Bob Greenblatt cieszą się, że kolejny raz będą razem współpracować i wspominają wspólny Z archiwum X.

Duchovny zdążył już zdobyć trochę zasług w serialowym świecie. Otrzymał dwa Złote Globy za Z archiwum X oraz Californication do tego był nominowany do tej nagrody z różnych okazji siedem razy. Dostał również cztery nominacje Emmy – dwie za aktora pierwszoplanowego w Z archiwum X oraz za występy gościnne w The Larry Sanders Show and Life with Bonnie.

*(Charles Manson – amerykański przestępca, W końcu lat 60. założył i przewodził sekcie Rodzina (ang. The Family). Członkowie sekty w 1969 roku zamordowali żonę Romana Polańskiego Sharon Tate, będącą w ósmym miesiącu ciąży, oraz jej trzech gości przebywających w domu. Manson większość życia spędził w więzieniu.)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…