Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Scarlett Johansson i jej supermoce 6

Tytułowa Lucy (Scarlett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organizmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun promujący tą całkiem nieźle się zapowiadającą produkcję sci-fi od samego Luca Bessona. Premierę w Polsce ustalono na 15 sierpnia br.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Quagmire

Jeden z najgłupszych zwiastunów jakie widziałem w swoim życiu, powinna jeszcze sikać ogniem od tych 100% :)

kpr

Faktycznie ładnie zmontowane, szkoda tylko, że opiera się na takiej głupocie "wykorzystujemy tylko 10% mózgu, jak wykorzystujesz 100% to jesteś niemal Bogiem"… pamiętam jak pierwszy raz był o tym odcinek "z archiwum x" co koleś też potrafił wpływać na rzeczy, zmieniał światła uliczne itp., niestety to tak nie działa, bo wykorzystujemy cały mózg, ale jedynie jego część w pewnym momencie. No ale przymykając na to oko może być udany seans ;).

regoat kpr

kino s-f mowi ci to cos ?

Bluejohn_26

Po ostatnich dziełach Bessona mam przeczucie, że wyjdzie z tego nijaka papka, przesycona efektami specjalnymi, Sam zarys fabuły też nie powala, więc obym się mylił.

MJ_MARTINO

Trailer na wysokim poziomie ja takie sf lubię :)
Kino obowiązkowe dla mnie :D

jacks

Choć miejscami wygląda tandetnie mam przeczucie, że seans może być udany. Scarlett raczej nie zawodzi, choć mam obawy do samego Bessona. Może w końcu zrobi coś na miarę Piątego elementu…

Proszę czekać…