Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Spin-off Spider-Mana ma już reżysera? 2

Trwają zaawansowane rozmowy między Sony a Drew Goddardem (reżyserem świetnie przyjętego horroru Dom w głębi lasu) w sprawie objęcia stanowiska reżysera nadchodzącego spin-offu Niesamowitego Spider-Mana pod roboczym tytułem Sinister Six.

Goddard jest właśnie w trakcie pisania scenariusza więc wydaje się, że decyzja o reżyserce to tylko formalność. Trzeba przyznać, że przy Domu w głębi lasu odwalił kawał dobrej roboty, co tylko zwiększa szansę na ciekawe przedstawienie przeciwników Człowieka-Pająka.

Studio planuje stworzyć kolejne uniwersum skupione głównie na negatywnych bohaterach komiksów Marvela; poza filmem o Sinister Six trwają również prace nad produkcją o Venomie. W skład Złowieszczej Szóstki wchodzą w oryginale: Dr Octopus, Electro, Kraven Łowca, Mysterio, Sandman i Vulture. Nie wiadomo czy w filmie będzie podobnie czy może znajdzie się tam miejsce dla Lizarda lub Green Goblina skoro wystąpili już oni w filmach od Sony. Data premiery nie została ustalona, ale zapowiada się, że film zobaczymy dopiero po trzeciej części Spider-Mana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

kpr 2014-04-09

Serio Dom w głebu lasu był dobrze przyjetym filmem? ;o

jacks kpr 2014-04-09

Ja go dobrze przyjąłem :)

Quagmire kpr 2014-04-10

Na Rotten Tomatoes ma 92%, na Metacritic 72%, na Imdb 7.1. Przy kasach 66 mln$ przy 30 mln$ budżetu. Wszystko wskazuje na dobre przyjęcie.

Proszę czekać…