Mamy pełny zwiastun Interstellar! 5

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Christophera NolanaInterstellar, którego polska premiera zaplanowana jest na 7 listopada 2014 r.

Akcja skupi się na grupie badaczy, którzy wpadną w czarną dziurę i przedostaną się do innego wymiaru. Projekt zostanie oparty na ostatnich badaniach naukowych fizyka, Kipa S. Thorne’a. Jest on ekspertem w dziedzinie teorii względności.

Obsada filmu prezentuje się naprawdę imponująco – Matthew McConaughey, Anne Hathaway, John Lithgow, Michael Caine, Ellen Burstyn, Jessica Chastain, Casey Affleck, Topher Grace, Timothee Chalamet, Mackenzie Foy, Bill Irwin i Matt Damon występujący w niewielkiej roli.

Źrodło: Warner Bros.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

dragoon1984 2014-05-18

Kurde slabo … jakby tutaj nie bylo nic innego, poza kilkoma aktorami, polem kukurydzy i wnetrzem pojazdu kosmicznego 2 na 2 metry. Od tego rezysera po incepcji i batmanach film wyglada, jak baaardzo ubogi krewny.

Quagmire 2014-05-16

A McConaughey przeżył pierwszą część "Kontaktu" Zemeckisa? Bo już nie pamiętam :) A tak na poważnie Nolan spotyka Spielberga, trochę brakuje temu zwiastunowi czegoś naprawdę zapadającego w pamięć, do czego chciałoby się wracać i analizować. Ale jestem dobrej myśli.

Proszę czekać…