Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Chastain kolejnym Detektywem? 5

Portal nerdist.com informuje, że Jessica Chastain otrzymała propozycję zagrania głównej roli w drugim sezonie przebojowego serialu HBO, Detektyw.

Od dłuższego czasu mówiło się, że w drugim sezonie tytułowym detektywem ma być kobieta. Będąca od kilku lat na fali wznoszącej Chastain wydaje się być naturalnym wyborem. Jednak póki co przedstawiciele aktorki odmawiają komentarza w tej sprawie.

Źrodło: nerdist.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

ferhin2

no nie wiem. sukces Detektywa to przede wszystkim gra aktorska głównych bohaterów i klimat przez nich wytworzony, fabuła to drugi plan i nie wydaje mi się, żeby inna szczególnie żeńska obsada potrafiła to powtórzyć.

Beznickowy ferhin2

Nie umniejszając aktorom dokonań, sukces "Detektywa" to przede wszystkim zasługa Pizzolatto (świetnie rozpisane studium psychologiczne bohaterów) i Fukunagi (wykreowanie niepowtarzalnego klimatu), a dopiero w dalszej kolejności McConaugheya i Harrelsona. I jeśli coś mnie niepokoi, to nie wymiana bohaterów, a presja czasu, pod jaką będzie musiał pisać teraz scenarzysta, albo jeszcze gorzej – stacja zatrudni kogoś mu do pomocy.

jacks

Brzmi obiecująco.

Proszę czekać…