Foxcatcher z nowym zwiastunem 3

W sieci zadebiutował kolejny zwiastun filmu Foxcatcher. To jeden z faworytów najbliższej oscarowej gali, szczególnie dużo mówi się o szansach Steve Carell w kategorii drugoplanowej. Czy słusznie? Możecie przekonać się poniżej, a film zadebiutuje w naszych kinach 30 stycznia 2015 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Redox 2014-07-02

Czekam, czekam. Co ciekawe wiele zagranicznych serwisów wymienia także Tatuma obok Carella jako kandydata do najważniejszych aktorskich nagród.

Quagmire Redox 2014-07-02

Jeśli ma więcej takich scen jak ta kończąca zwiastun to się nie dziwię. Ale z tym aktorem to jest raczej tak, że i ślepa kura czasem trafi na ziarno :)

nathalie 2014-07-03

Nawet nie żartujcie, że Tatumowi dadzą Oscara.. :D Swoją drogą może to już uprzedzenie, bo mi się chyba nie przestanie kojarzyć z głupkowatymi rolami z komedii dla nastolatek, gdzie tylko tańcuje i esponuje swoje umięśnienie.

Quagmire 2014-07-02

Świetny zwiastun, krótki, dosadny, z dobrym tempem, nawet Tatum tutaj nie irytuje. Jestem przekonany, że powyżej wisi zapowiedź jednego z najlepszych filmów roku.

jacks 2014-07-02

Jak Tatum zgarnie Oscara to będzie hit! :D Choć jury często mnie zaskakuje w swoich wyborach to jednak sądzę, że tym razem może się maksymalnie skończyć na nominacji.

Proszę czekać…