Tusk ma pierwszy plakat 3

Reżyser Tuska, Kevin Smith, opublikował na swoim fanpage’u na Facebooku pierwszy plakat z właśnie tego filmu. W filmie wzięli udział między innymi Justin Long, Michael Parks czy Haley Joel Osment

Film to komedio-horror opowiadający historię człowieka, który zaginął na morzu na sześć miesięcy. W tym czasie jego jedynym przyjacielem był mors. Po powrocie do “świata żywych” postanowił znaleźć współlokatora, który codziennie będzie na dwie godziny przebierał oraz zachowywał się jak mors. Smith napisał scenariusz do filmu na podstawie autentycznego ogłoszenia, które znalazł w gazecie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

drfalck 2014-07-09

patrząc na zdjęcie Justina Longa coś mi się tu nie zgadza z opisem
dla mnie to raczej będzie o facecie który operacyjnie się przemieniał w morsa.

jacks drfalck 2014-07-09

Bo założenie jest takie jak w opisie, ale z plotek można wywnioskować, że ogłoszeniodawca to jakiś psychopata, któremu samo przebieranie już nie wystarcza i postanawia mieć własnego "morsa" :)

Quagmire jacks 2014-07-09

Gdzieś krążył już nowszy opis filmu w którym Justin Long zostaje porwany przez Michaela Parksa, po tym jak pojechał zrobić z nim wywiad na temat dziwnego ogłoszenia. Na poszukiwania zaginionego wyrusza kumpel prowadzący z nim video bloga (Haley Joel Osment).

KubiQ jacks 2014-07-12

To w zasadzie jest element który przychodzi do głowy logiczną koleją rzeczy. Powiem więcej, już przy pierwszych zapowiedziach, byłem pewny że taki będzie rozwój wydarzeń, i to zdjęcie – ani też plakat – mojej pewności nie zmienia.

jacks 2014-07-08

Zajebisty. Czekam na zwiastun.

Quagmire 2014-07-08

Całkiem niezły.

Proszę czekać…