Trójka aktorów odpada z Ant-Mana

Logo filmu ANT-MAN (2015)

Problemów Marvela z Ant-Manem ciąg dalszy. Po opuszczeniu projektu przez reżysera Edgara Wrighta ze względu na różnice artystyczne, trójka obsadzonych aktorów opuściła projekt. Powodem ich odejścia jest konflikt terminów spowodowany opóźnieniem produkcji filmu.

Pierwszym z aktorów, który opuścił projekt jest Patrick Wilson. Jego postać nie została do końca sprecyzowana, ale prawdopodobnie byłby to diaboliczny charakter. Po odejściu Wilsona, nowy reżyser projektu – Peyton Reed będzie miał szansę uczestniczyć przynajmniej w jednej decyzji obsadowej. Wszystkie wcześniejsze były podejmowane, kiedy na stołku reżysera zasiadał jeszcze Wright.

Pozostała dwójka aktorów, których nie zobaczymy w filmie, to Matt Gerald i Kevin Weisman. Ich postacie zostały ostatecznie wycięte ze scenariusza po jego przepisaniu.

W obsadzie nadal pozostają: Paul Rudd, Michael Douglas, Michael Peña, Evangeline Lilly i Corey Stoll. Data premiery również nie uległa na razie zmianie. Film pojawi się 17 lipca 2015 r.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.