http://vimeo.com/mironkundzicz

Nowe twarze w Avatarze 2

Wczoraj James Cameron potwierdził sześć kolejnych nazwisk aktorów, którzy wystąpią w jego nadchodzącym projekcie.

Są to Wes Studi (Geronimo: Amerykańska legenda), Sigourney Weaver (Obcy – 8 pasażer Nostromo), Peter Mensah (Łzy słońca), Joel David Moore, C.C.H. Pounder i Laz Alonso (All Souls Day: Dia de los Muertos).

James Cameron / filmfocus.comJames Cameron / filmfocus.com

Dołączą oni do Sama Worthingtona (Wojna Harta) i Zoe Saldany (Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły), którzy zagrają główne role.

Cameron rozpoczyna teraz tak zwane przedzdjęcia z głównym duetem aktorskim, w siedzibie WETA w Nowej Zelandii. Premiera filmu zapowiadana jest na 2008 rok.

Avatar ma opowiadać o rannym, byłym żołnierzu marynarki wojennej, który z niechęcią musi wykonać pewne zadanie. Ma zamieszkać na bogatej w biologiczne składniki planecie i eksploatować ją. Na jego drodze staną jednak mieszkańcy owej planety, Na'vi, z którymi będzie musiał walczyć.

James Cameron pochodzi z Kanady. Ma na swoim koncie tytuły znane i lubiane przez widzów: Terminatora, Terminatora 2: Dzień sądu, Obcego – Decydujące starcie, Prawdziwe kłamstwa, czy Titanica. Za ten ostatni obraz zdobył Złotego Globa i Oscara.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Stary news do usunięcia!

Trophy

Hehe… niestety ja byłam pierwsza. :)

NeverGiveUp

Cieszę się bardzo że Sigourney wystąpi w tym filmie <3 Uwielbiam ją.

majron

no wlasnie troszeczke :P

Trophy

Ah Ci się rymnęło w temacie :P

Anonimowy Trophy

Chciałem napisać to samo :) Świetnie Ci to wyszło.

Proszę czekać…