Nowa aktorka w 3. sezonie Arrow 1

W opublikowanej wiadomości przez TV Guide czytamy, że do obsady trzeciego sezonu serialu Arrow dołączyła aktorka Charlotte Ross. Przypadnie jej rola matki jednej z bohaterek – Felicity (Emily Bett Rickards). Aktorka pojawi się, wg źródła, przynajmniej w jednym odcinku z nadchodzącego sezonu.

Charlotte Ross

Dla Ross będzie to kolejna praca nad serialem telewizyjnym. W przeszłości wystąpiła w takich seriach jak Beggars and Choosers, Nowojorscy gliniarze, Glee czy Hit the Floor.

Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen (Stephen Amell). Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.

W nowym sezonie mają pojawić się postacie Raya Palmera, aka Atoma (Brandon Routh), Vertigo (Peter Stormare), Katana (Devon Aoki) i Maseo Yamashiro (Karl Yune). Dodatkowo ważną rolę w nadchodzącym sezonie ma grać postać czarnego charakteru – Ra’s al Ghula. Podczas tegorocznego Comic-Conu zaprezentowano zwiastun nowego sezonu, który możecie obejrzeć, klikając tutaj.

Premierowy odcinek nowego sezonu zadebiutuje na antenie The CW 8 października o 20:00 czasu lokalnego.

Źrodło: TV Guide

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…