Nowy aktor w Arrow! 1

Niedawno do obsady trzeciego sezonu serialu Arrow dołączyła aktorka Charlotte Ross, dziś możemy ogłosić kolejne nazwisko aktora, który weźmie udział w tym projekcie. Jest nim David Cubitt. Wcieli się w postać Marka Shawa, który jest agentem A.R.G.U.S. Pojawi się w trzecim odcinku sezonu i jego wątek będzie powiązany z Diggle’em (David Ramsey).

David Cubitt

Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen (Stephen Amell). Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.

W nowym sezonie mają pojawić się postacie Raya Palmera, aka Atoma (Brandon Routh), Vertigo (Peter Stormare), Katana (Devon Aoki) i Maseo Yamashiro (Karl Yune). Dodatkowo ważną rolę w nadchodzącym sezonie ma grać postać czarnego charakteru – Ra’s al Ghula. Podczas tegorocznego Comic-Conu zaprezentowano zwiastun nowego sezonu, który możecie obejrzeć, klikając tutaj.

Premierowy odcinek nowego sezonu zadebiutuje na antenie The CW 8 października o 20:00 czasu lokalnego.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…