kino europejskie...i wszystko inne

Robin Williams nie żyje! 6

W wieku 63 lat zmarł zdobywca Oscara Robin Williams. Aktor został znaleziony martwy w swoim domu w Tiburon w Kalifornii.
Przyczyną śmierci najprawdopodobniej było samobójstwo poprzez uduszenie.
Według dziennikarzy Williams od jakiegoś czasu zmagał się z depresją. Jego żona Susan Schneider prosi o uszanowanie prywatności i o to, by uwaga skupiała się na dokonaniach aktorskich Robina, a nie jego śmierci.

UPDATE:
Według najnowszych informacji Robin Williams powiesił się na pasku, zaraz po tym gdy jego żona poszła spać niedzielnego wieczoru. Aktor spał w osobnym pokoju, dlatego też jego ciało zostało odnalezione około 11.45 następnego dnia przez asystentkę. Śmierć stwierdzono o 12.02.

Źrodło: variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Quagmire 2014-08-12

Przeraża mnie samobójstwo. Znowu okazało się, że obojętnie czy bierzesz 5 mln$ za rolę, czy 1300 zł na rękę, czy masz miliony fanów, czy ledwie kojarzą Cię mieszkańcy Twojego 4-piętrowego bloku, to problemy są zawsze takie same. Szkoda Kapitanie, miałeś gigantyczny talent.

Piotr Biernacki 2014-08-12

Kiedy usłyszałem o jego śmierci, spodziewałem się, że przyczyną będzie mieszanka narkotyków i alkoholu, z którymi walczył przez całe życie. Nie należałem do jego fanów. Może dlatego że dał się zaszufladkować tym komediowym rolom, choć kunszt swojego aktorstwa pokazywał dopiero w rolach bardziej wymagających, które dostawał zbyt rzadko. Przykre, że postrzegany poprzez swoją karierę jako jeden z optymistycznych aktorów, popełnia samobójstwo, będące skutkiem depresji.

mortas80 2014-08-13

Często myślę o tym, że aktorzy tego pokolenia zaczną powoli opuszczać ten ziemski padół, ale nie myślałem, że On pierwszy i nie w ten sposób. Cholernie szkoda. Zabolało.

MJ_MARTINO 2014-08-12

szkoda wielka szkoda : (

Jakub Kucharski 2014-08-12

Aż się nie chce wierzyć… To był niesamowity aktor. Nadal pamiętam jego rolę w "Bezsenności"… Świat aktorski jest biedniejszy o naprawdę niezwykłego aktora.

Proszę czekać…