Nowy zwiastun Open Windows

Sasha Grey w filmie OPEN WINDOWS (2014)

W sieci zadebiutowała druga zapowiedź eksperymentalnego thrillera zatytułowanego Open Windows. Główne role grają Elijah Wood i Sasha Grey. Indieware nazywa film „Oknem na podwórze XXI wieku”.

To pierwszy film, w którym nie zastosowano konwencjonalnych kamer, a jedynie web-camy z komputerów. Poza tym film został nakręcony w czasie rzeczywistym, aby fabuła była bardziej rzeczywista i bliższa widzowi.

Nick (Elijah Wood) wygrał randkę z ekscytującą aktorką Jill Goddard (Grey) w konkursie internetowym, organizowanym przez dystrybutora jej najnowszego filmu. Natomiast facet o imieniu Chord (Neil Maskell), udając szefa kampanii Jill, pomaga Nickowi podążać śladami aktorki z własnego komputera. Zaczyna się gra, w której Nick zdaje sobie sprawę, że jest tylko marionetką w planach Chorda.

W USA film zadebiutuje na wczesną jesień tego roku (29 września).

Źrodło: Cinedigm


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.