Będzie trzeci sezon Rectify

Stacja SundanceTV postanowiła przyznać serialowi Rectify kolejny, trzeci sezon, który najpewniej zadebiutuje w 2015 roku. Deadline donosi, że nowy sezon serialu będzie liczył sześć odcinków, dokładnie tyle co pierwszy sezon. Drugi sezon Rectify kończy się wraz z 10. odcinkiem, który zadebiutuje w ten czwartek.

Fabuła serialu skupia się na Danielu Holdenie (Aden Young), który 19 lat temu został skazany za brutalne zamordowanie swojej dziewczyny. Od tamtej pory siedział zamknięty w celi śmierci. Jednak wraz z pojawieniem się nowych dowodów wyrok skazujący został unieważniony. Teraz Daniel wychodzi na wolność, gdzie czeka na niego kochająca rodzina oraz mieszkańcy, którzy nadal nie wierzą w jego niewinność.

Źrodło: Deadline


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.