Będzie trzeci sezon Hemlock Grove 3

Netflix złożył zamówienie na kolejny, trzeci i zarazem ostatni sezon serialu Hemlock Grove. Ostatnia seria będzie liczyła 10 odcinków i zadebiutuje w 2015 roku. Producent wykonawczy serialu, Eli Roth jest wdzięczny fanom i obiecał zabójczy finał!

Nastolatka zostaje brutalnie zamordowana. Z pozoru wygląda to na sprawkę groźnego drapieżnika, jednak w Hemlock Grove nic nie jest takie, jakim się wydaje. W miasteczku rozpoczynają się poszukiwania mordercy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2014-09-03

Serial sprzeczności, co widać już po obsadzie – marni aktorzy w dorosłych rolach (Janssen, Scott, de la Fuente) oraz odkrycia talentów wśród młodych (najlepszy jest Skarsgård, a poza nim: Liboiron, Mitchell, Tingley). Pierwszy sezon mnie utrzymał dzięki aurze tajemnicy – przez pierwszą połowę ciężko było określić, o czym jest właściwie ten serial, poza tym, że giną ludzie, a w mieście grasują wilkołaki i krwiopijcy. Drugi sezon bardziej klasycznie podszedł do tematu.

Cholernie irytuje mnie każda scena z Janssen, która w każdym kadrze wygląda, jakby ktoś ją igłą dziobał w stopę. Fajny klimat, sceneria, do którego nijak nie pasuje komputerowo wygenerowana Biała Wieża. Serial sprawnie oscyluje na krawędzi kiczu i powagi. To wymaga podkreślenia – twórcy podjęli odważny sposób narracji i w każdym odcinku wyszli z tego obronną ręką.

Proszę czekać…