Mamy nowy plakat Interstellar

W sieci, dzięki magazynowi Empire możemy przedstawić Wam najnowszy plakat filmu Christophera Nolana, zatytułowanego Interstellar, którego polska premiera przewidziana jest na 7 listopada 2014 r. Na plakacie zobaczycie zdobywcę tegorocznego Oscara i odtwórcę głównej roli w tym projekcie sci-fi, Matthew McConaughey'ego.

Akcja skupi się na grupie badaczy, którzy wpadną w czarną dziurę i przedostaną się do innego wymiaru. Projekt zostanie oparty na ostatnich badaniach naukowych fizyka, Kipa S. Thorne’a. Jest on ekspertem w dziedzinie teorii względności.

W imponującej obsadzie filmu są także: Anne Hathaway, John Lithgow, Michael Caine, Ellen Burstyn, Jessica Chastain, Casey Affleck, Topher Grace, Timothee Chalamet, Mackenzie Foy, Bill Irwin i Matt Damon występujący w niewielkiej roli.

Matthew McConaughey na plakacie nowego filmu NolanaMatthew McConaughey na plakacie nowego filmu Nolana

Jeśli przegapiliście zwiastun, który zadebiutował pod koniec lipca, możecie nadrobić tą zaległość, klikając tutaj.

Źrodło: Empire Magazine


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.