Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

UPDATE: Deadpool w kinach w 2016! 4

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele plotek na temat adaptacji komiksowych przygód Deadpoola. Studio 20th Century Fox rusza projekt z miejsca i ustala datę premiery na 16 lutego 2016 roku.

Premiera sugeruje, że film zawita do kin na 3 miesiące przed X-Men: Apocalypse Bryana Singera. Podtrzymuje się, że główną rolę odegra Ryan Reynolds, tak jak planowano to od początku, a reżyserią zajmie się Tim Miller.

Niedawno do sieci wypłynął materiał testowy mający zbadać reakcję fanów na tą produkcję i trzeba przyznać, że przyjął się bardzo dobrze. Kto nie widział niech odpali poniższe wideo:

AKTUALIZACJA:

Pojawiła się informacja, o którą bali się wszyscy czekający na ten film. Okazuje się, że głównym powodem jego powstania jest wiara w reżysera, który ma "wcisnąć" scenariusz w kategorię wiekową PG-13, a nie tak jak wielu miało nadzieję – R (dla osób pełnoletnich). No cóż, stało się jak się stało i pozostaje tylko czekać na efekty…

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
MJ_MARTINO 2014-09-22

Widzę że to będzie coś na wzór strażników z galaktyki :)
Dobry humor będzie podstawą czyli jestem za! :)

Jakub Kucharski 2014-09-20

Ciekawi mnie, czy cały film będzie w CGI, tak jak ten tutaj materiał. W każdym razie, jeśli będzie choć w połowie tak zabawny, to ja nie mogę się doczekać!

Piotr Biernacki 2014-09-19

Czy naprawdę ktoś wierzy, że w filmie wyświetlanym w kinach Deadpool będzie mówić "Fuck me"? Ciężko tę scenę nazwać testową :)

Marek Jacek Beznickowy 2014-09-19

Film byłby zapewne ciekawszy jakby mu dano eRkę, ale pomarzyć można…

Proszę czekać…