PLOTKA: Planeta Hoth w Star Wars: Episode VII

Planeta Hoth

Roger Moore, czyli odtwórca roli Jamesa Bonda w latach 1973-1985, zwiedzał plan kręconego właśnie siódmego epizodu Star Wars. Będąc w towarzystwie jednej z gwiazd tej superprodukcji, Harrisona Forda, 86-letni aktor zdradził, że widział śnieżne plenery i górskie elementy. Fani spekulują, że może chodzić o planetę Hoth, która przedstawiona była w części piątej sagi, czyli Imperium kontratakuje.

Choć nie potwierdzono oficjalnie fabuły, większość źródeł pisze, że akcja filmu ma się skupić na poszukiwaniach Luke’a Skywalkera (Mark Hamill) przez Hana Solo i jego lojalnego pomocnika, Chewbaccę (Peter Mayhew). Na polskich ekranach kin nowe Gwiezdne wojny mają pojawić się w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.

Źrodło: MovieWeb.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.